Ur. 11.06.1982 r. Magister Uniwersytetu Łódzkiego z zakresu pedagogiki wieku dziecięcego i andragogiki. Licencjonowany instruktor sportu, Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona, posiadacz 1 stopnia kyu karate Shidokan. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sztuk walki uwzględniające przekrojowość treningów (kyokushin – 6 lat, shidokan – 10 lat, judo – 3 lata, thai boxing – 7 lat ). Wielokrotny uczestnik i medalista ogólnopolskich turniejów karate w formule bare knuckle / kumite. Wytrenował dziesiątki dzieci, które w ostatniej dekadzie przypieczętowywały osiągnięty progres w karate wieloma medalami i pucharami na matach w całej Polsce. Nauczyciel, pedagog aktywny zawodowo z ponad 15sto letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Człowiek z pasją, który już połowę swojego życia wspiera aktywnie rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci. Wspiera wychowanie poprzez uprawianie różnego rodzaju aktywności fizycznych, w tym trenowanie karate. Zaszczepia u dzieci miłość do sportu, uczy przezwyciężać słabości. Jest autorem innowacji pedagogicznej „Aktywnie spędzajmy czas wolny”.

W czasie treningów wykorzystuje zdobyte bogate doświadczenie podczas pracy z dziećmi i zapewnia nie tylko wysoki poziom zajęć ale także wsparcie z zakresu psychologii i pedagogiki. Zwraca szczególnie uwagę na dostosowanie ćwiczeń do możliwości psycho-ruchowych dziecka i dba o jego harmonijny rozwój.

trener_400x600.jpg

Kontakt

ul. Bankowa 19A M1, Łódź

kkskumite@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 16:00 - 21:30

Soboty 9:30 - 13:00

Zapisy na treningi

Telefon: 507-772-999

Znajdż Nas