Ranking klubowy

Ranking obejmuje starty zawodników
do 18r. życia w turniejach od 2009 roku.

Aktualizacja rankingu 06.06.2022r.

Punkty otrzymuje się za:

1 pkt - start w zawodach
3 pkt - I miejsce
2 pkt - II miejsce
1 pkt - III miejsce

21018333_m_468x350.jpg

Pełny ranking

I miejsce

Lenart Paweł "Pablo"

128 pkt.

pawe.png

II miejsce

Mirek Maja "Dżajka"

97 pkt.

2_200x200_bez_tla-2.png

III miejsce

Jęsiak Mikołaj

92 pkt.

1_200x200.png

4. Pelski Maksymilian "Maximus" 87 pkt.
5. Kleszcz Kamil "Kleszczu" 73 pkt.
6. Rytczak "KARO" Karolina 72 pkt.
7. Kałuziński Bartosz 69 pkt.
8.Brodowski Hubert 66 pkt.
9. Szuba Marek 52 pkt.
10. Gontarek Jan 51 pkt.
11. Wróblewski Filip 46 pkt.
ex. Czeremski Bartosz 46 pkt.
13. Kleszcz Weronika 37 pkt.
14. Chabelski Michał 35 pkt.
15. Cłapa PATRO Patryk 23 pkt.
16. Grandys Karolina 26 pkt.
17. Fiuk Nina 25 pkt.
18. Sopała Krzysztof 24 pkt.
ex. Konieczny Oliver 24 pkt.

17_360x510.png

43. Jabłońska Hania 8 pkt.
ex. Wójcik Kamil 8 pkt.
ex. Kloc Adam 8 pkt.
ex. Majak Kacper 8 pkt.
ex. Jabłońska Pola 8 pkt.
ex. Fiuk Aleksandra 8 pkt.
49. Zawadowski Ksawery 7 pkt
ex. Marcinkowska Luiza 7 pkt.
ex. Durzalska HALINKA Hania 7 pkt.
53. Turek Dominik 6 pkt.
ex. Pasturczak Gabrysia 6 pkt.
ex. Kobus Oskar 6 pkt.
ex. Ciesielski Patryk 7 pkt.
ex. Majecka Adela 7 pkt.
58. Gosławski Sebastian 5 pkt.
ex. Turała Kacper 5 pkt.
ex. Szałkowska Agnieszka 5 pkt.
ex. Zasada Wojtek 5 pkt
ex. Siejka Emilka 5 pkt.
ex. Korczak Adam 5 pkt.

2018ujazd.jpg

81. Rożniatowski Maciej 2 pkt.
ex. Stawiński Marcin 2 pkt.
ex. Dąbrowski Patryk 2 pkt.
ex. Łuczywek Dominik 2 pkt.
ex. Cieplucha Beata 2 pkt.
ex. Nastarowicz Kuba 2 pkt.
ex. Adamska Aleksandra 2 pkt.
ex. Sieradzan Julia 2 pkt.
ex. Rózga Gabriela 2 pkt.
ex. Dela - Gądek Borys 2 pkt.
ex. Hernik Joanna 2 pkt.
ex. Hernik Piotr 2 pkt.
ex. Starzak Adam 2 pkt.
ex. Rutkowski Rafał 2 pkt.
95. Sych Bartłomiej 1 pkt.
ex. Dyziak Mikołaj 1 pkt.
ex. Otomański Maciej 1 pkt.
ex. Zabłocka Wiktoria 1 pkt.
ex. Kubiak Nikodem 1 pkt.
ex. Banasiak Patryk 1 pkt.
ex. Ratuszniak Wiktor 1 pkt.
ex. Leszczyński Olek 1 pkt.
ex. Kraszewski Janek 1 pkt.
ex. Maciejewski Ignacy 1 pkt.

tren_360x450.png

20. Grandys Wiktor 22 pkt.
ex. Polnau Janusz 22 pkt.
21. Stelmaszczyk Patryk 19 pkt.
22. Jabłońska Maja 18 pkt.
ex. Bielecki Kacper 18 pkt.
ex. Wolski KUDŁACZ Maksymilian 18 pkt.
25. Skrzyński Jakub 17 pkt
ex. Różański Wojtek 17 pkt.
27. Romaniewicz Piotr 15 pkt.
28. Jabłońska Patrycja 13 pkt.
29. Roślak Asia 12 pkt.
ex. Roślak Adam 12 pkt.
ex. Chruściński Patryk 12 pkt.
ex. Migda Norbert 12 pkt.
ex. Jaros KUDŁATY Jakub 12 pkt.
ex. Weremczuk ORLENA Oliwia 12 pkt.
35. Zawadowski Jakub 11 pkt.
36. Brodowski Robert 10 pkt.
ex. Różański Kacper 10 pkt.
37. Mitrowski Artur 9 pkt.
ex. Piech Michał 9 pkt.
ex. Słowiński Jakub 9 pkt.
ex. Rogóżyński Dominik 9 pkt.
ex. Grzyb Filip 9 pkt.

3_360x450.jpg

64. Kuleta Miłosz 4 pkt.
ex. Kwieciński Oliwier 4 pkt.
ex. Chabelski Wojciech 4 pkt.
ex. Grandys Jakub 4 pkt.
ex. Kobus Wiwianna 4 pkt.
ex. Staniewicz ZOZIA Zuzia 4 pkt.
ex. Milczarek Mia 4 pkt.
72. Chojnacka Sylwia 3 pkt.
ex. Modrzejewski Daniel 3 pkt.
ex. Olczyk Martyna 3 pkt.
ex. Paluch Krystian 3 pkt.
ex. Hadrowicz Karolina 3 pkt.
ex. Tatrocki Brajan 3 pkt.
ex. Rytczak Szymon 3 pkt.
ex. Majchrzak Janek 3 pkt.
ex. Rydz Mikołaj 3 pkt.

2022_04_06_kumite_015.jpg

Kontakt

ul. Bankowa 19A M1, Łódź

matysshido@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Czw 11:30 - 22:00

Pt - Sob 11:30 - 24:00

Zapisy na treningi

Telefon: 507-772-999

Znajdż Nas